Wizyty
Dziś: 233Wszystkie: 440559

Dlaczego my?

Przez lata członkowie naszej rodziny budowali domy oraz inne obiekty takie, jak w danym okresie  były najbardziej praktyczne i funkcjonalne.

Dziadek budował domy oraz inne obiekty drewniane. Ojciec nabył umiejętności ciesielskie od dziadka, ale wykonywał w większości  domy murowane ,natomiast wiedzę ciesielską wykorzystywał do konstrukcji dachów na budynkach, stajniach i innych obiektach. 

 

W Polsce od kilku lat zaczęto wracać do domów drewnianych,ale nie wykonywanych jak przedtem z beli i wypełnianych gliną, lecz w konstrukcjach szkieletowych wypełnianych wełną mineralną z elewacjami drewnianymi lub styropianowymi z tynkami cienkowarstwowymi.

Najmłodszy z rodu, którego dziadek z ojcem uczyli ciesielstwa i budowy domów murowanych od kilku lat zarządza własną firmą. Najpierw wykonywał wyłącznie domy murowane, a od ostatnich 8  lat wykonuje zarówno domy murowane, jak i domy w konstrukcji szkieletowej, starając się jak najbardziej udoskonalać tą technikę.

W ostatnich latach zaczęto baczniej zwracać uwagę na energooszczędność oraz pozyskiwanie energii z naturalnych źródeł, dlatego wprowadzono na rynek usług budowlanych domy pasywne.  Krótko mówiąc są to domy, które pozyskują energię z ziemi - pompy ciepła, z powietrza -rekuperacja, ze słońca - solary, oraz z urządzeń wykorzystywanych w domu np. lodówka ,telewizor itd.

 

Nasza firma chcąc sprostać oczekiwaniom klientów, poprzez nabyte wcześniej doświadczenie w budowie różnych domów w różnych technologiach, postanowiła wprowadzić do wachlarza swoich usług budowę domów pasywnych.

 

Jest to nowa technologia w różnych wariantach budowy np. profil metalowy wypełniony płynnym keramzytobetonem, lub gruba konstrukcja szkieletowa (drewniana) wypełniana dobrej jakości wełną oraz ocieplona na zewnątrz, także dobrej jakości grubą wełną mineralną.

 

Jesteśmy w stanie wykonać dom w każdej możliwej technologii domów pasywnych, nie zapominając również o klientach, którzy postanowili zbudować dom tradycyjny murowany lub dom w konstrukcji szkieletowej.

 

Naszą domeną jest zadowolenie klienta oraz szybkie wykonanie konkretnego domu.

Zajmujemy się budową domu od początku do końca, czyli od pomiarów geodezyjnych, projektu,  fundamentów, budowy domu oraz jego wykończenia, co daje klientowi pełnowartościowy gotowy "Dom pod klucz".

 

Z klientami zawsze spotyka się szefostwo firmy, co daje gwarancję pełnej satysfakcji klienta.